Kto najbardziej lubi zdjęcia?
Kobiety!
Zazwyczaj ;) Oczywiście są od tego wyjątki, ale z doświadczenia wiem, i obserwuję na sesjach, że to właśnie panie są inicjatorkami robienia zdjęć.
Panów trzeba trochę do tego namawiać.
Czasami niestety nie dają się namówić.
Czy to oznacza, że musimy rezygnować z sesji?
Nic bardziej mylnego!
Możemy przecież zrobić sesję kobiecą!
A może partner chętnie bierze udział w sesjach, ale masz ochotę na coś specjalnego, wyjątkowego, czas dla siebie?
Sesja kobieca to będzie Twój czas!

Dziś pokażę Wam taką właśnie sesję z Joanną Moro w roli głównej :) Chociaż Joasia napisała do mnie z propozycją zrobienia sesji zdjęciowej rodzinnej, to nie wiemy nawet jak zakończyło się na kilku pięknych kadrach jej samej ;)
Sesja kobieca – czas dla Ciebie!

Sesję rodzinną robiliśmy w pięknej okolicy na południu Teneryfy, ale już podczas niej udało się zrobić kilka kadrów indywidualnych :)


Na czym polega sesja kobieca?
To czas dla Ciebie, i poczucie się piękną, docenioną, dostrzeżoną.
Oczywiście to wszystko trzeba mieć w środku, ale sesja pomaga zobaczyć siebie z innej perspektywy.
Wiemy jak jest-kochane, jesteście zabiegane, zmęczone, dużo z siebie dajecie, dla rodziny, pracy, dzieci.
Pamiętasz w tym wszystkim o sobie?
Może taka godzina bez dzieci szarpiących za rękaw, to najlepszy prezent jaki można sobie samej zrobić? :)

Sesję kobiecą można zrobić wszędzie, ale Teneryfa jest wyjątkowym miejscem – znajdziemy tu mnóstwo klimatycznych zaułków, piękne zachody słońca, no i plaże!
To idealne warunki do poczucia się lekko, zwiewnie, i w nastroju do zdjęć :)
My również przeniosłyśmy się na plażę :)
Jak taka kobieca sesja może przebiegać?
Bardzo indywidualnie.
To zależy od Ciebie.
Możemy spacerować i zatrzymywać się w ładnych miejscach.
Możemy wziąć kocyk i pobyć na plaży, i podczas tego czasu łapać piękne chwile.
Jeśli masz ochotę, może być bardziej dynamicznie.
Joasia jako osoba bardzo wysportowana, i lubiąca wodę, od razu zaproponowała, że wskoczy w strój i będzie pływać!

było już po zachodzie słońca, ale dalej pięknie grało nam światło
jest radość :)
uwielbiam!
kto tak samo kocha wodę? :)

aha, no i bieganie obowiązkowo ;)


jeśli jesteś tak samo aktywna jak Joanna, to chętnie pobiegam za Tobą z aparatem


albo uchwycę jak nadchodzi niespodziewana fala ;)
Pisałam już o tym na Instagramie @kamilazienkiewiczfoto, ale napiszę jeszcze raz, że piasek wulkaniczny ma wspaniałe właściwości lecznicze, mnóstwo minerałów, więc takie zabawy w piasku bardzo na tak!
A na koniec odpoczynek...

Sesja kobieca
Oczywiście każda sesja będzie inna.
Dla mnie najważniejsze są Twoje potrzeby, i komfort.
Nie każdy będzie czuł się pewnie w wodzie, w stroju, w sporcie.
Możemy pójść do parku, w góry, i tam zrobić zdjęcia.
A może spotkamy się w domu na sesji lifestyle?
Może tam, z kubkiem ulubionej kawy poczujesz się najlepiej?
Pamiętaj – to ma być Twoja godzina!
To co, widzimy się na sesji? ;)
































