Kolejny raz wybrałyśmy się na spacer w okolice La Calety z Joanną Moro i jej babską ekipą z wakacji :)
Oczywiście zanim zauważyłyśmy, zastała nas noc, i klimatyczny widok światełek południowego wybrzeża Teneryfy umilał nam zdjęcia.
Jak zwykle, ciężko wybrać jakąś jedną, konkretną lokalizację na zdjęcia.
Wszędzie jest tak pięknie!
Postawiłyśmy więc na kilka pięknych punktów blisko La Calety.
Chodźcie z nami na ten spacer!

Lubię różnorodność, dlatego będzie punkt widokowy, palmy, budynki, plaża.
Jednym słowem-WSZYSTKO :)
Spacer z Joasią kończymy na plaży i to właśnie od tego zacznę
Tak, tak, zacznę od końca ;) Czemu?
Bo muszę pokazać Wam ten klimat!
Sami spójrzcie.

uwielbiam taki moody style

ciemno, mrocznie, romantycznie
pusta plaża, cała dla nas
jak zwykle Joasia lubi wykorzystać na maxa ocean, więc przyszedł czas na kąpiel! :)
ocean postanowił zaprosić do zabawy :)
była z nami też siostra Joasi, i reszta jej babskiego wypadu
Odwiedziłyśmy też piękny punkt widokowy
rodzinne kadry z pięknym widokiem w tle <3
Kamila z Joasią będą miały piękną pamiątkę
był też czas się dobrze bawić!
W międzyczasie było wiele innych pięknych miejsc, i widoków
Kolejne spotkanie z Joasią Moro obfituje w piękne kadry
Kiedy widzę się z Tobą? ;)


















































































