Przedstawiam Wam dziś kolejną sesję z piękną kobietą w roli głównej.
Karolina napisała do mnie, aby zrobić sesję na Teneryfie, i uwiecznić miłe chwile tu spędzone.
Ja z wielką radością pomagam w zachowaniu chwil na tej cudnej wyspie, więc szybko zabrałyśmy się do pracy! ;)

Spójrzcie sami na te delikatne, romantyczne, kobiece kadry.
Nasza kobieca sesja odbyła się w Palm Mar
Palm Mar to taki trochę pustynny krajobraz.
Klify, skałki, kamienne plaże, a w tle widok na miasteczka takie jak Las Americas, Los Cristianos, i w sumie większą część południowego wybrzeża.
Z drugiej strony zaś spogląda na nas El Teide-wulkan.
Przeważają tu kolory ziemi i słońca-brąz, pomarańcz, butelkowa zieleń, czerń.
przyznacie, że krajobraz surowy i klimatyczny
nieoczywiste kadry muszą być <3
Gdy robiłam to zdjęcie to powiedziałam do Karoliny, że może wygląda to dziwnie, że mój obiektyw skierowany jest do dołu, ale, że będzie dobrze, i wtedy Karolina odpowiedziała : "Ja widziałam co Ty robisz w Twoim portfolio, kompletnie Ci ufam".
Ależ to było miłe!
Myślę też, że to mega ważne spotkać się ze sobą w podobnym guście i stylu.
Rozmawiałyśmy potem o tym, że obie lubimy zdjęcia naturalne, owiane wiatrem włosy, nieidealnie ułożoną sukienkę.
To spowodowało, że ja mogłam czuć się swobodnie i robić swoje, a Karolina była zadowolona z efektów.
Palm Mar słynie z pięknych zachodów słońca
Palm Mar słynie z pięknych zachodów słońca
To miejscowość położona na południu Teneryfy z dobrym widokiem na zachodzące za horyzont słońce


to właśnie ta nieperfekcyjna strona fotografii-tak piękna, i poruszająca


Palm Mar i zachody słońca
























